Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloSmíšené týmy800 m (4 x 200 m)
2. koloSmíšené týmy4 min. (4 x 60s)
3. koloSmíšené týmy1 400 m (4 x 350 m)
4. koloSmíšené týmy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Cukrouši (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

100.00

202.100

97.38

968.000

100.00

381.500

76.25

550.200

373.63
2
Tomáš and com. (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

100.00

994.000

---

79.63

526.800

179.63
3
Fun girl and free boys (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

100.00

419.500

100.00
4
Anti (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

95.77

952.000

---

---

95.77
5
Michal (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

94.77

942.000

---

---

94.77
6
MINERÁLY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

89.13

886.000

---

---

89.13
7
SPUKY BUGI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

86.92

864.000

---

---

86.92
8
Zbytky (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

86.12

856.000

---

---

86.12
9
Čtyřkaři (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

86.12

487.100

86.12
10
Zelenáči (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

85.84

488.700

85.84
11
Terka team (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

85.72

489.400

85.72
12
EGYPŤANI (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

83.37

503.200

83.37
13
Borci I. (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

81.16

516.900

81.16
14
ETHAN TEAM (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

80.52

521.000

80.52
15
PETR TEAM (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

79.38

528.500

79.38
16
No Name (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

79.05

530.700

79.05
17
Pruhovaní (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

77.07

544.300

77.07
18
Žabáci1 (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

74.87

560.300

74.87
19
Klobásy (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

74.68

561.700

74.68
20
Hobiti (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

73.95

567.300

73.95
21
Zmiozel (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

73.56

570.300

73.56
22
Smíškové (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

71.82

584.100

71.82
23
Johany Gang (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

71.72

584.900

71.72
24
Párečky (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

70.55

594.600

70.55
25
Mývalové (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

62.60

670.100

62.60
© 2017 Česko vesluje