Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Ergoelit1 (SPŠel.it Dobruška) x4

95.00

160.000

100.00

1236.000

96.95

281.600

100.00

397.400

391.95
2
Pumy 1 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

95.60

159.000

95.06

1175.000

89.22

306.000

94.39

421.000

374.27
3
Kazeta (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

93.25

163.000

89.64

1108.000

91.46

298.500

96.39

412.300

370.74
4
noskini (Gymnázium Teplice) x4

86.81

175.100

92.48

1143.000

92.92

293.800

95.28

417.100

367.49
5
kamyl (Gymnázium Teplice) x4

88.68

171.400

91.18

1127.000

90.46

301.800

93.00

427.300

363.32
6
soptík (Gymnázium Teplice) x4

87.31

174.100

87.06

1076.000

89.74

304.200

94.98

418.400

359.09
7
Budulínci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

85.88

177.000

89.40

1105.000

91.12

299.600

92.63

429.000

359.03
8
Kozičky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.36

174.000

89.89

1111.000

87.92

310.500

89.36

444.700

354.53
9
Heme (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

84.92

179.000

88.11

1089.000

91.58

298.100

89.00

446.500

353.61
10
multypla (Gymnázium Teplice) x4

86.12

176.500

89.32

1104.000

89.95

303.500

87.34

455.000

352.73
11
Seminen (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

79.17

192.000

87.22

1078.000

88.01

310.200

88.88

447.100

343.28
12
Jumbo (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

85.88

177.000

82.12

1015.000

89.24

305.900

85.83

463.000

343.07
13
No Name 1 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.72

186.000

82.28

1017.000

85.23

320.300

91.93

432.300

341.16
14
Kluci z géčka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

86.22

176.300

83.17

1028.000

85.85

318.000

83.77

474.400

339.01
15
Bombíci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

87.61

173.500

81.72

1010.000

85.18

320.500

84.27

471.600

338.78
16
Frajeři (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

84.49

179.900

86.49

1069.000

82.58

330.600

83.47

476.100

337.03
17
Kbelíci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.28

187.000

85.28

1054.000

83.38

327.400

84.11

472.500

334.05
18
Kvintáni (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

82.83

183.500

79.69

985.000

77.53

352.100

82.53

481.500

322.58
19
Eminem (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

76.38

199.000

77.83

962.000

77.98

350.100

83.31

477.000

315.50
20
Černý banditi (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

80.42

189.000

77.91

963.000

92.48

295.200

---

250.81
21
Koksíci (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

77.95

195.000

75.08

928.000

90.25

302.500

---

243.28
22
Hroši (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

80.47

188.900

---

97.05

281.300

---

177.52
23
Buřti (Gymnázium Česká Lípa) x4

100.00

152.000

74.84

925.000

---

---

174.84
24
ušoplesci (Gymnázium Teplice) x4

72.35

210.100

67.39

833.000

---

---

139.74
25
5A - 2 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

100.00

273.000

---

100.00
26
1C (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

99.13

275.400

---

99.13
27
Huňáčci, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

---

93.77

423.800

93.77
28
Hurakáni, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

---

91.78

433.000

91.78
29
5A - 1 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

90.46

301.800

---

90.46
30
Ještěrky, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

---

89.30

445.000

89.30
31
Slavíkovci (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

88.88

447.100

88.88
32
Ranaři 1 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

86.61

175.500

---

---

---

86.61
33
1D+1C (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

86.17

316.800

---

86.17
34
Hypochondři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

85.46

465.000

85.46
35
Hladíkovci (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

85.04

467.300

85.04
36
Kaštani (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

84.32

471.300

84.32
37
černoši B (Gymnázium Teplice) x4

84.07

180.800

---

---

---

84.07
38
1D (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

83.64

326.400

---

83.64
39
Šegy (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

83.49

476.000

83.49
40
Ranaři 2 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

83.38

182.300

---

---

---

83.38
41
Žaludi Děčín (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

83.05

478.500

83.05
42
Agrofert - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

81.68

186.100

---

---

---

81.68
43
Křesťani (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

81.43

488.000

81.43
44
Jitrnice (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

80.53

339.000

---

80.53
45
Tataráci (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

80.06

341.000

---

80.06
46
Rakeťáci - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

78.55

193.500

---

---

---

78.55
47
jeleni (Gymnázium Teplice) x4

77.00

197.400

---

---

---

77.00
48
dominátoři (Gymnázium Teplice) x4

76.96

197.500

---

---

---

76.96
49
narvalové (Gymnázium Teplice) x4

74.44

204.200

---

---

---

74.44
50
Dělej (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

73.19

373.000

---

73.19
51
bílí (Gymnázium Teplice) x4

72.24

210.400

---

---

---

72.24
52
Zelenáči (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

71.40

212.900

---

---

---

71.40
© 2017 Česko vesluje