Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
gymtce girls (Gymnázium Teplice) x4

98.36

225.000

98.25

844.000

98.23

406.800

98.49

582.500

393.33
2
Koblížci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

100.00

221.300

100.00

859.000

93.94

425.400

95.84

598.600

389.78
3
lamy P (Gymnázium Teplice) x4

92.63

238.900

90.22

775.000

100.00

399.600

100.00

573.700

382.85
4
jednorožci 6 (Gymnázium Teplice) x4

86.95

254.500

87.31

750.000

97.94

408.000

92.31

621.500

364.51
5
Silošky (ZŠ Školní Štětí) x4

98.88

223.800

96.97

833.000

---

---

195.85
6
GYMJAT MG (Gymnázium Jateční) x4

93.77

236.000

98.37

845.000

---

---

192.14
7
Pink1 (ZŠ Školní Štětí) x4

94.33

234.600

93.13

800.000

---

---

187.46
8
Mimoni (ZŠ Školní Štětí) x4

87.33

253.400

86.85

746.000

---

---

174.18
9
Dlaždičky (ZŠ Školní Štětí) x4

77.98

283.800

89.06

765.000

---

---

167.04
10
Hvězdičky1 (ZŠ Školní Štětí) x4

86.24

256.600

77.42

665.000

---

---

163.66
11
Shazam Team (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

95.57

600.300

95.57
12
Halušky (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

93.60

804.000

---

---

93.60
13
Klein (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

92.29

239.800

---

---

---

92.29
14
Red Sharks (ZŠ Hoštka) x4

91.64

241.500

---

---

---

91.64
15
Čtyřky (ZŠ Hoštka) x4

91.18

242.700

---

---

---

91.18
16
Žížaly (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

90.77

243.800

---

---

---

90.77
17
Mimoňky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

90.57

778.000

---

---

90.57
18
Hvězdičky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

89.29

767.000

---

---

89.29
19
After Team (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

88.62

647.400

88.62
20
Trenažérky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

87.78

754.000

---

---

87.78
21
Myši (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

87.26

253.600

---

---

---

87.26
22
Kočky (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

86.92

254.600

---

---

---

86.92
23
Hrdinky (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

86.89

254.700

---

---

---

86.89
24
Blaženy_6 (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

86.61

744.000

---

---

86.61
25
Květiny (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

85.68

736.000

---

---

85.68
26
Koblížci (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

72.41

622.000

---

---

72.41
© 2017 Česko vesluje