Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Team alfaroza (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

77.60

183.000

78.68

1011.000

90.84

319.340

---

247.12
2
Ligma (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

74.74

190.000

87.47

1124.000

82.85

350.140

---

245.06
3
H3110 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

61.74

230.000

86.93

1117.000

87.81

330.360

---

236.48
4
Ergoelit3 (SPŠel.it Dobruška) x4

100.00

142.000

100.00

1285.000

---

---

200.00
5
Fondán (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

98.47

144.200

96.58

1241.000

---

---

195.05
6
Papričky 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

94.16

150.800

96.73

1243.000

---

---

190.89
7
Uhlíci (E3), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

89.36

158.900

96.81

1244.000

---

---

186.17
8
Šibalové (A3), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

87.87

161.600

96.26

1237.000

---

---

184.13
9
Bombonci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

90.56

156.800

90.04

1157.000

---

---

180.60
10
Žolo 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

88.25

160.900

91.98

1182.000

---

---

180.23
11
Mamlasové (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

90.62

156.700

89.18

1146.000

---

---

179.80
12
stavaři (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

87.39

162.490

91.52

1176.000

---

---

178.91
13
3AKluci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.44

162.400

79.77

1025.000

---

---

167.21
14
MJK (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

86.32

164.500

80.54

1035.000

---

---

166.86
15
Hanois (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.22

172.700

84.36

1084.000

---

---

166.58
16
Potápky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

77.17

184.000

89.18

1146.000

---

---

166.35
17
HIVE (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

84.98

167.100

77.67

998.000

---

---

162.65
18
Dream team Děčín (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

76.76

185.000

84.67

1088.000

---

---

161.43
19
Pětiboys (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

79.33

179.000

77.43

995.000

---

---

156.76
20
Bastardi 2A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

72.82

195.000

81.63

1049.000

---

---

154.45
21
Haklovi Šlapky (Střední odborná škola technická a zahradnická) x4

---

---

100.00

290.100

---

100.00
22
Veverky (Střední odborná škola technická a zahradnická) x4

---

---

99.62

291.200

---

99.62
23
Gym Rumburk 7.A (Gymnázium Rumburk) x4

---

96.65

1242.000

---

---

96.65
24
Kameny (S3), SPŠ a VOŠ CHomutov x4

93.05

152.600

---

---

---

93.05
25
Jarda (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

90.27

1160.000

---

---

90.27
26
Začátečníci (Gymnázium Chomutov) x4

---

89.65

1152.000

---

---

89.65
27
Borci 3A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

89.49

1150.000

---

---

89.49
28
Gym Rumburk 3.D (Gymnázium Rumburk) x4

86.06

165.000

---

---

---

86.06
29
Křesáci (TM3), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

85.65

165.800

---

---

---

85.65
30
Dobošovo koně (Gymnázium Teplice) x4

85.23

166.600

---

---

---

85.23
31
Férky (V3), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

85.03

167.000

---

---

---

85.03
32
Mikeš (Střední odborná škola technická a zahradnická) x4

---

---

81.70

355.100

---

81.70
33
Ústecká crew (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

80.39

1033.000

---

---

80.39
34
Gym Rumburk 7.A II (Gymnázium Rumburk) x4

---

77.28

993.000

---

---

77.28
© 2017 Česko vesluje