Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Řízci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

88.39

241.530

86.71

866.000

88.78

449.560

---

263.88
2
Dárečci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.43

259.010

85.61

855.000

90.40

441.480

---

258.44
3
Primáni1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.00

248.250

83.11

830.000

88.64

450.270

---

257.75
4
Primáni3 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.81

257.810

83.21

831.000

87.20

457.680

---

253.22
5
Řízci3 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

81.71

261.300

79.50

794.000

82.79

482.050

---

244.00
6
Primáni2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

79.63

268.130

79.10

790.000

82.53

483.580

---

241.26
7
Dárečci2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

80.86

264.030

65.79

657.000

87.87

454.200

---

234.52
8
řízci2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.86

270.750

60.38

603.000

82.23

485.340

---

221.47
9
Borci26 (ZŠ Školní Štětí) x4

97.31

219.400

99.03

989.000

---

---

196.34
10
Helboys (ZŠ Školní Štětí) x4

91.55

233.200

99.03

989.000

---

---

190.58
11
Freeboys (ZŠ Školní Štětí) x4

88.92

240.090

100.00

998.700

---

---

188.92
12
Bubáci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

93.93

227.300

93.62

935.000

---

---

187.55
13
Žížaláci (ZŠ Školní Štětí) x4

91.28

233.900

94.62

945.000

---

---

185.90
14
Gympláčci (Gymnázium Česká Lípa) x4

89.07

239.700

93.62

935.000

---

---

182.69
15
Rakeťáci (ZŠ Školní Štětí) x4

84.39

253.000

95.92

958.000

---

---

180.31
16
Světoví politici (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

85.43

249.900

90.22

901.000

---

---

175.65
17
Plebíci (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

85.98

248.300

83.81

837.000

---

---

169.79
18
Knedlíčci (ZŠ Školní Štětí) x4

71.15

300.070

96.43

963.000

---

---

167.58
19
Lišáci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

85.43

249.900

77.80

777.000

---

---

163.23
20
Borci ze 6.B (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

100.00

213.500

---

---

---

100.00
21
Avani (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

100.00

399.100

---

100.00
22
6 H Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

98.57

216.600

---

---

---

98.57
23
Kluci 6A (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

96.82

412.200

---

96.82
24
Skif (ZŠ Hoštka) x4

95.57

223.400

---

---

---

95.57
25
šesťáci (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

94.82

947.000

---

---

94.82
26
šesťáci chlapci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

94.62

945.000

---

---

94.62
27
Ti nejlepší (ZŠ Hoštka) x4

---

93.22

931.000

---

---

93.22
28
KPDUC (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

91.90

434.300

---

91.90
29
Kluci 6B (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

91.22

437.500

---

91.22
30
Prima mix (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

91.12

910.000

---

---

91.12
31
Machři (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

90.82

907.000

---

---

90.82
32
Borati (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

90.15

442.700

---

90.15
33
Blobleblíci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

89.71

238.000

---

---

---

89.71
34
Šunkofleci (Zš Straškov) x4

89.33

239.000

---

---

---

89.33
35
Ňubi (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.66

240.800

---

---

---

88.66
36
Sověti (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.04

242.500

---

---

---

88.04
37
Šašíci (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

87.77

454.700

---

87.77
38
Komunisti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

87.32

244.500

---

---

---

87.32
39
šesťáci chlapci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

87.21

871.000

---

---

87.21
40
šesťáci (Zš Straškov) x4

---

86.81

867.000

---

---

86.81
41
Prdíky (ZŠ Hoštka) x4

86.44

247.000

---

---

---

86.44
42
Sestaci 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

85.31

852.000

---

---

85.31
43
Kluci 6C (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

84.99

469.600

---

84.99
44
Černí bratři (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

84.86

251.600

---

---

---

84.86
45
šesťáci (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

84.35

253.100

---

---

---

84.35
46
Ty nejlepší (ZŠ Hoštka) x4

84.02

254.100

---

---

---

84.02
47
Brawl stars žraloci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

84.02

254.100

---

---

---

84.02
48
Černý tygr (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

83.61

835.000

---

---

83.61
49
Ti docela dobří (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

83.40

256.000

---

---

---

83.40
50
6B (ZŠ Mojžíř) x4

---

82.81

827.000

---

---

82.81
51
Dikobrazi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

82.69

258.200

---

---

---

82.69
52
Černí bratři (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

82.21

821.000

---

---

82.21
53
Divoká vesla (ZŠ Markvartice) x4

---

82.01

819.000

---

---

82.01
54
Sestaci 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

81.61

815.000

---

---

81.61
55
SK elektrický mašinky (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

81.51

814.000

---

---

81.51
56
Vymysli (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

81.49

262.000

---

---

---

81.49
57
Bagři (ZŠ Markvartice) x4

---

80.60

805.000

---

---

80.60
58
Adam Tým (Zš Straškov) x4

80.29

265.900

---

---

---

80.29
59
Studená Křídla (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

80.23

266.100

---

---

---

80.23
60
Sestaci 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

79.10

790.000

---

---

79.10
61
Primáni (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

78.30

782.000

---

---

78.30
62
Ptakopysci (ZŠ Markvartice) x4

---

78.20

781.000

---

---

78.20
63
Smokey (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

77.70

776.000

---

---

77.70
64
Homies (ZŠ Mojžíř) x4

---

76.20

761.000

---

---

76.20
65
Narutci (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

76.00

759.000

---

---

76.00
66
Borci (ZŠ Postoloprty) x4

---

75.90

758.000

---

---

75.90
67
Veslaři.cz (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

75.80

757.000

---

---

75.80
68
SK Slavia (ZŠ Postoloprty) x4

---

75.30

752.000

---

---

75.30
69
Kluci 6D (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

74.60

535.000

---

74.60
70
Kečupík (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

74.44

286.800

---

---

---

74.44
71
Boby (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

74.10

740.000

---

---

74.10
72
Česko (ZŠ Mojžíř) x4

---

73.70

736.000

---

---

73.70
73
Ninja tým (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

73.10

730.000

---

---

73.10
74
TJ Mojžíř (ZŠ Mojžíř) x4

---

72.89

728.000

---

---

72.89
75
Párečky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

72.19

721.000

---

---

72.19
76
AR team (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

72.09

720.000

---

---

72.09
77
Rytíři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.19

299.900

---

---

---

71.19
78
Hráči PS (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

69.98

305.100

---

---

---

69.98
79
Jahůdky (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

69.29

692.000

---

---

69.29
80
Dvojka (ZŠ Mojžíř) x4

---

69.19

691.000

---

---

69.19
81
No Names (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

67.10

318.200

---

---

---

67.10
82
Veselá rajčátka (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

65.69

656.000

---

---

65.69
83
220 vele zatků (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

62.98

629.000

---

---

62.98
84
Rakeťáci (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

60.88

608.000

---

---

60.88
© 2017 Česko vesluje