Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Mastné fleky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

88.10

220.200

96.86

988.000

99.97

370.700

---

284.93
2
Hlen1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

85.69

226.400

86.37

881.000

99.56

372.250

---

271.62
3
Pižďuši (Gymnázium Jateční) x4

100.00

194.000

99.61

1016.000

---

---

199.61
4
Bylo nás 5 (Gymnázium Česká Lípa) x4

92.07

210.700

100.00

1020.000

---

---

192.07
5
Punč (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

95.57

203.000

90.00

918.000

---

---

185.57
6
Prasklé žárovky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

94.96

204.300

88.14

899.000

---

---

183.10
7
Superčtyřka2 (ZŠ Školní Štětí) x4

89.77

216.100

92.25

941.000

---

---

182.02
8
Gym Rumburk 2.A II. (Gymnázium Rumburk) x4

84.72

229.000

96.27

982.000

---

---

180.99
9
4 veteráni (Gymnázium Česká Lípa) x4

81.86

237.000

98.63

1006.000

---

---

180.49
10
Kachničky2 (ZŠ Školní Štětí) x4

88.34

219.600

90.69

925.000

---

---

179.03
11
Žáby2 (ZŠ Školní Štětí) x4

89.81

216.000

88.14

899.000

---

---

177.95
12
Gym Rumburk 2.A (Gymnázium Rumburk) x4

85.46

227.000

91.08

929.000

---

---

176.54
13
Zbytky2 (ZŠ Školní Štětí) x4

85.16

227.800

90.88

927.000

---

---

176.04
14
Dansk (Gymnázium Jateční) x4

87.39

222.000

86.37

881.000

---

---

173.76
15
Drtiví krabi (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

82.45

235.300

88.73

905.000

---

---

171.18
16
Personalzug (Gymnázium Jateční) x4

81.17

239.000

86.37

881.000

---

---

167.54
17
Bagasi (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

100.00

370.600

---

100.00
18
sedmáci chlapci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

99.61

1016.000

---

---

99.61
19
Siláci boys (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

99.41

372.800

---

99.41
20
Sedmáci4 (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

98.63

196.700

---

---

---

98.63
21
Šprti (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

97.78

379.000

---

97.78
22
sedmáci (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

97.16

991.000

---

---

97.16
23
7 H Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

96.42

201.200

---

---

---

96.42
24
Pardalovci (Základní škola Terezín) x4

---

---

93.44

396.600

---

93.44
25
Gym Rumburk 3.A II (Gymnázium Rumburk) x4

---

92.84

947.000

---

---

92.84
26
Preclíci (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

91.18

930.000

---

---

91.18
27
Hráči (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

90.49

923.000

---

---

90.49
28
Tým pleskot (ZŠ Hoštka) x4

---

90.20

920.000

---

---

90.20
29
sedmáci mix (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

89.71

915.000

---

---

89.71
30
Beta (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

89.52

414.000

---

89.52
31
Vošousti (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

89.31

911.000

---

---

89.31
32
Zelený (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

88.92

416.800

---

88.92
33
Ty první (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.87

218.300

---

---

---

88.87
34
Jeleni (ZŠ Hoštka) x4

88.34

219.600

---

---

---

88.34
35
Líný meloun (ZŠ Hoštka) x4

87.86

220.800

---

---

---

87.86
36
Gym Rumburk 2.A III. (Gymnázium Rumburk) x4

87.78

221.000

---

---

---

87.78
37
Influenceři (ZŠ Markvartice) x4

---

87.75

895.000

---

---

87.75
38
Žraločí nohy (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

87.65

894.000

---

---

87.65
39
Discohrátky (ZŠ Postoloprty) x4

---

87.55

893.000

---

---

87.55
40
Čanda Buráků (Gymnázium Lovosice) x4

---

86.96

887.000

---

---

86.96
41
Sedmaci 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

86.86

886.000

---

---

86.86
42
Klasické jméno (Gymnázium Lovosice) x4

---

86.86

886.000

---

---

86.86
43
Bagéty (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

86.47

882.000

---

---

86.47
44
BTS (ZŠ Mojžíř) x4

---

86.47

882.000

---

---

86.47
45
Štafeťáci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.22

225.000

---

---

---

86.22
46
sekunda chlapci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

85.88

876.000

---

---

85.88
47
Chrastafariáni (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

85.84

226.000

---

---

---

85.84
48
Draci (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

85.29

870.000

---

---

85.29
49
Cementi (ZŠ Vratislavice) x4

---

85.20

869.000

---

---

85.20
50
Růžový banán (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

85.00

867.000

---

---

85.00
51
Sedmáci chlapci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

84.80

865.000

---

---

84.80
52
Ty poslední (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

83.48

232.400

---

---

---

83.48
53
Zabijáci (Gymnázium Lovosice) x4

---

83.43

851.000

---

---

83.43
54
Chylchen (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

82.84

845.000

---

---

82.84
55
Potápníci (ZŠ Vratislavice) x4

---

82.65

843.000

---

---

82.65
56
Rybáři (ZŠ Postoloprty) x4

---

81.67

833.000

---

---

81.67
57
Sedmaci 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

81.27

829.000

---

---

81.27
58
Bališífu team (Gymnázium Jateční) x4

80.83

240.000

---

---

---

80.83
59
Veslaři (ZŠ Mojžíř) x4

---

79.61

812.000

---

---

79.61
60
Buřtíci (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

79.51

811.000

---

---

79.51
61
Alfa (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

79.19

468.000

---

79.19
62
Chábři (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

79.18

245.000

---

---

---

79.18
63
Levharti (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

77.75

793.000

---

---

77.75
64
Alfa (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

77.60

250.000

---

---

---

77.60
65
sedmáci (Zš Straškov) x4

---

77.55

791.000

---

---

77.55
66
4 oříšky pro Popelku (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

77.32

250.900

---

---

---

77.32
67
Karel (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

77.25

788.000

---

---

77.25
68
Tajný Projekt Manhatan (Gymnázium Lovosice) x4

---

76.96

785.000

---

---

76.96
69
Tygři (ZŠ Mojžíř) x4

---

76.86

784.000

---

---

76.86
70
Medvědí tlapy (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

76.67

782.000

---

---

76.67
71
Allstars (ZŠ Postoloprty) x4

---

76.47

780.000

---

---

76.47
72
Mafiáni (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

76.08

776.000

---

---

76.08
73
Somálci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

74.47

260.500

---

---

---

74.47
74
Fitness (ZŠ Vratislavice) x4

---

74.22

757.000

---

---

74.22
75
Bez jména (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

72.96

265.900

---

---

---

72.96
76
Tlustý Hamburgři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

72.25

268.500

---

---

---

72.25
77
Kyklopovci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.99

269.500

---

---

---

71.99
78
žabáci (ZŠ Postoloprty) x4

---

71.86

733.000

---

---

71.86
79
Čtyři (ZŠ Vratislavice) x4

---

71.67

731.000

---

---

71.67
80
Ruský most (ZŠ Vratislavice) x4

---

70.59

720.000

---

---

70.59
81
chabri (Základní škola Terezín) x4

---

---

70.31

527.100

---

70.31
82
Ajťáci (ZŠ Markvartice) x4

---

68.82

702.000

---

---

68.82
83
Skero (ZŠ Postoloprty) x4

---

68.04

694.000

---

---

68.04
84
Fialová skvrna (Zš Straškov) x4

67.57

287.100

---

---

---

67.57
85
Atlantis (ZŠ Markvartice) x4

---

66.86

682.000

---

---

66.86
86
Kamerun (ZŠ Vratislavice) x4

---

66.67

680.000

---

---

66.67
87
Feedři (ZŠ Vratislavice) x4

---

63.53

648.000

---

---

63.53
88
Jope Myši (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

63.33

646.000

---

---

63.33
89
No Black (ZŠ Vratislavice) x4

---

59.31

605.000

---

---

59.31
© 2017 Česko vesluje