Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Prasečí Gang2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

100.00

169.000

100.00

1110.000

100.00

306.450

---

300.00
2
Mořeplavci2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

93.86

180.050

94.86

1053.000

87.86

348.780

---

276.58
3
5 kolo u vozu (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.08

201.000

94.86

1053.000

86.28

355.200

---

265.22
4
Area 51 Raiders (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

73.80

229.000

70.45

782.000

93.26

328.580

---

237.51
5
Hřebíci (Gymnázium Česká Lípa) x4

83.87

201.500

97.93

1087.000

---

---

181.80
6
Hafani (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

82.84

204.000

97.57

1083.000

---

---

180.41
7
NO Name (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

90.36

1003.000

84.49

362.700

---

174.85
8
Gym Rumburk 3.A (Gymnázium Rumburk) x4

80.48

210.000

93.78

1041.000

---

---

174.26
9
Mořeplavci (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

82.97

921.000

87.86

348.800

---

170.83
10
OK Boomer (Gymnázium Teplice) x4

98.14

172.200

---

---

---

98.14
11
osmáci (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

96.22

1068.000

---

---

96.22
12
Sufražetky (Gymnázium Teplice) x4

94.68

178.500

---

---

---

94.68
13
osmáci chlapci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

93.42

1037.000

---

---

93.42
14
osmáci chlapci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

92.70

1029.000

---

---

92.70
15
Osmáci (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

91.45

184.800

---

---

---

91.45
16
Hošťáci (ZŠ Hoštka) x4

91.35

185.000

---

---

---

91.35
17
Hentai fighters (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

90.48

338.700

---

90.48
18
8 H Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

90.33

187.100

---

---

---

90.33
19
Bobři (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

90.00

999.000

---

---

90.00
20
Fotbalisti (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

89.55

342.200

---

89.55
21
Chlupy (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

88.62

190.700

---

---

---

88.62
22
Osmaci 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

88.20

979.000

---

---

88.20
23
Kabanosové (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.02

192.000

---

---

---

88.02
24
Protestanti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

87.88

192.300

---

---

---

87.88
25
Polomáčenky (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

86.67

962.000

---

---

86.67
26
Šťouchnutci (ZŠ Hoštka) x4

86.67

195.000

---

---

---

86.67
27
GymLovo mix (Gymnázium Lovosice) x4

---

86.04

955.000

---

---

86.04
28
Elita (Gymnázium Lovosice) x4

---

85.59

950.000

---

---

85.59
29
Salámisti (ZŠ Postoloprty) x4

---

85.50

949.000

---

---

85.50
30
Blechy (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

85.23

946.000

---

---

85.23
31
tercie chlapci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

84.95

943.000

---

---

84.95
32
Hřebíci (ZŠ Markvartice) x4

---

84.95

943.000

---

---

84.95
33
Mezmer (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

84.42

363.000

---

84.42
34
Řízci (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

83.95

201.300

---

---

---

83.95
35
Černá duše (Gymnázium Teplice) x4

83.66

202.000

---

---

---

83.66
36
Košťata (ZŠ Vratislavice) x4

---

83.15

923.000

---

---

83.15
37
Lochneský pleskači (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

83.06

922.000

---

---

83.06
38
Frajeři (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

81.89

909.000

---

---

81.89
39
Osmaci 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

81.53

905.000

---

---

81.53
40
Ukrajinci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

81.21

208.100

---

---

---

81.21
41
Pendrek (Gymnázium Teplice) x4

80.75

209.300

---

---

---

80.75
42
Rybníkáři (Zš Straškov) x4

80.48

210.000

---

---

---

80.48
43
Parkouristi (ZŠ Hoštka) x4

---

80.36

892.000

---

---

80.36
44
Osmaci 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

79.82

886.000

---

---

79.82
45
osmáci (Zš Straškov) x4

---

79.64

884.000

---

---

79.64
46
Awengers (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

78.97

214.000

---

---

---

78.97
47
Terminátoři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

78.42

215.500

---

---

---

78.42
48
Ninja team (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

77.70

217.500

---

---

---

77.70
49
Černý koně (Zš Straškov) x4

77.03

219.400

---

---

---

77.03
50
Hronkovi (ZŠ Markvartice) x4

---

76.22

846.000

---

---

76.22
51
Zoubky (ZŠ Vratislavice) x4

---

76.13

845.000

---

---

76.13
52
Snyčové (ZŠ Vratislavice) x4

---

76.04

844.000

---

---

76.04
53
Krokodýli (ZŠ Mojžíř) x4

---

75.59

839.000

---

---

75.59
54
Bidovsky (ZŠ Mojžíř) x4

---

75.50

838.000

---

---

75.50
55
Korona virus (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

75.14

834.000

---

---

75.14
56
Kačenky (ZŠ Postoloprty) x4

---

74.77

830.000

---

---

74.77
57
Osmáci Štětí 1 (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

---

73.99

414.200

---

73.99
58
Prašivý smeták (ZŠ Vratislavice) x4

---

73.87

820.000

---

---

73.87
59
Borečci (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

73.79

415.300

---

73.79
60
Astronauti (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

73.21

418.600

---

73.21
61
Team (Gymnázium Lovosice) x4

---

72.79

808.000

---

---

72.79
62
Osmáci Štětí 3 (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

---

69.41

441.500

---

69.41
63
Gurmáni (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

68.95

245.100

---

---

---

68.95
64
Frajeři (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

68.47

760.000

---

---

68.47
65
Stonožky (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

68.20

757.000

---

---

68.20
66
Veveráci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

66.96

252.400

---

---

---

66.96
67
Osmáci Štětí 2 (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

---

66.20

462.900

---

66.20
68
Osmáci Štětí 4 (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

---

59.07

518.800

---

59.07
69
Čajky (Zš Straškov) x4

57.68

293.000

---

---

---

57.68
70
Necvičky (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

34.95

388.000

---

---

34.95
© 2017 Česko vesluje