Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
FUFU Boys (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.40

200.000

83.89

1000.000

87.43

376.890

---

249.72
2
Vítkovice (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.01

201.000

82.21

980.000

87.44

376.850

---

247.66
3
Rákosníci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.63

181.000

91.44

1090.000

53.80

612.450

---

231.87
4
team1 (Gymnázium Česká Lípa) x4

79.27

197.800

97.06

1157.000

---

---

176.33
5
Knedlíci9 (ZŠ Školní Štětí) x4

93.50

167.700

82.80

987.000

---

---

176.30
6
Růžovky z gymplu (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

85.78

182.800

84.98

1013.000

---

---

170.76
7
Gym Rumburk 4.A (Gymnázium Rumburk) x4

82.96

189.000

86.74

1034.000

---

---

169.70
8
Štětáci (ZŠ Školní Štětí) x4

87.10

180.020

82.05

978.000

---

---

169.15
9
Kaskadéři (ZŠ Školní Štětí) x4

87.16

179.900

78.94

941.000

---

---

166.10
10
Buldoci (ZŠ Školní Štětí) x4

86.73

180.800

77.60

925.000

---

---

164.33
11
Deváťáci Štětí (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

68.37

815.000

92.09

357.800

---

160.46
12
Skunci (ZŠ Školní Štětí) x4

77.62

202.000

79.61

949.000

---

---

157.23
13
Bong team (ZŠ Školní Štětí) x4

100.00

156.800

16.61

198.000

---

---

116.61
14
deváťáci chlapci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

100.00

1192.000

---

---

100.00
15
Frajeri (Základní škola Terezín) x4

---

---

100.00

329.500

---

100.00
16
Russian Sticks (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

97.40

338.300

---

97.40
17
deváťáci (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

94.97

1132.000

---

---

94.97
18
LAne 4 (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

94.66

348.100

---

94.66
19
deváťáci (Zš Straškov) x4

---

91.86

1095.000

---

---

91.86
20
Co já vím (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

91.70

171.000

---

---

---

91.70
21
Devataci 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

91.69

1093.000

---

---

91.69
22
Chlapi (Gymnázium Lovosice) x4

---

91.28

1088.000

---

---

91.28
23
Vodníci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

91.02

1085.000

---

---

91.02
24
Kuny (ZŠ Hoštka) x4

90.27

173.700

---

---

---

90.27
25
Pizza Velim dobrý den (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

90.17

173.900

---

---

---

90.17
26
Pepíci (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

90.13

365.600

---

90.13
27
Devítka BC2 (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

90.08

365.800

---

90.08
28
Kotyho bejci (Základní škola Terezín) x4

---

---

90.08

365.800

---

90.08
29
Mega speed (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

89.61

367.700

---

89.61
30
Mandarinky (ZŠ Hoštka) x4

---

89.43

1066.000

---

---

89.43
31
Devataci 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

89.35

1065.000

---

---

89.35
32
Pepegy (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

89.05

370.000

---

89.05
33
Kladiva (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.39

177.400

---

---

---

88.39
34
Deváťáci chlapci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

87.42

1042.000

---

---

87.42
35
Gangsteři Kožuchové (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

87.42

1042.000

---

---

87.42
36
Homoklády (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

86.53

380.800

---

86.53
37
Chodoulice VT (Gymnázium Lovosice) x4

---

86.07

1026.000

---

---

86.07
38
9 H Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

85.45

183.500

---

---

---

85.45
39
Kozovi hoši (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

84.90

1012.000

---

---

84.90
40
Bambus (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

84.48

1007.000

---

---

84.48
41
1.místo (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

84.26

186.100

---

---

---

84.26
42
Karamádi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

83.85

187.000

---

---

---

83.85
43
GYmLovo (Gymnázium Lovosice) x4

---

83.39

994.000

---

---

83.39
44
Devataci 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

83.14

991.000

---

---

83.14
45
ScoobyGang (ZŠ Hoštka) x4

83.09

188.700

---

---

---

83.09
46
Corn hub (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

82.63

985.000

---

---

82.63
47
Bobešáci (ZŠ Markvartice) x4

---

82.38

982.000

---

---

82.38
48
Deváťáci (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

81.62

192.100

---

---

---

81.62
49
Rudý bratři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

80.70

194.300

---

---

---

80.70
50
Péťa (ZŠ Mojžíř) x4

---

80.45

959.000

---

---

80.45
51
Cizinci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

79.59

197.000

---

---

---

79.59
52
Velký špatný (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

79.36

946.000

---

---

79.36
53
Rychlý šípy (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

76.83

204.100

---

---

---

76.83
54
Devítka BC 4 (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

76.10

433.000

---

76.10
55
Čelo au (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

75.97

206.400

---

---

---

75.97
56
Deváťáci dívky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

75.92

905.000

---

---

75.92
57
Mojžíř (ZŠ Mojžíř) x4

---

74.66

890.000

---

---

74.66
58
Košťata (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

72.90

215.100

---

---

---

72.90
59
Ricardo (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

71.90

857.000

---

---

71.90
60
Jelita (ZŠ Markvartice) x4

---

70.64

842.000

---

---

70.64
61
Ti nejlepší (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

70.63

222.000

---

---

---

70.63
62
Koníci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

70.31

223.000

---

---

---

70.31
63
Zidáci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

69.23

226.500

---

---

---

69.23
64
Outsideři (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

67.59

232.000

---

---

---

67.59
65
All stars (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

61.06

256.800

---

---

---

61.06
66
Badboys (ZŠ Postoloprty) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje