Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Kočičky1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

92.10

196.960

84.36

960.000

93.29

381.840

---

269.75
2
Gumičky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

83.97

216.040

87.43

995.000

96.74

368.240

---

268.14
3
Bramburky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

87.46

207.420

72.67

827.000

98.92

360.110

---

259.05
4
Lízátka (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.50

219.870

81.81

931.000

93.74

380.030

---

258.05
5
Snaha byla (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

80.98

224.000

75.13

855.000

100.00

356.230

---

256.11
6
BBŠ (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

81.71

222.000

81.28

925.000

92.47

385.250

---

255.46
7
Bramboráci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.16

215.550

78.65

895.000

91.44

389.580

---

254.25
8
Křivooký tým (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.87

230.000

74.96

853.000

94.08

378.650

---

247.91
9
Holky z prumky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

95.42

190.100

98.42

1120.000

---

---

193.84
10
Rybářky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

100.00

181.400

91.04

1036.000

---

---

191.04
11
béčka (SPŠS A OA KADAŇ) x4

92.55

196.000

79.88

909.000

---

---

172.43
12
4SOCKY (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

89.49

202.700

82.51

939.000

---

---

172.00
13
Gym Rumburk 2.D (Gymnázium Rumburk) x4

---

100.00

1138.000

---

---

100.00
14
Pajda Céčko čtyřky (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

98.75

183.700

---

---

---

98.75
15
Ekaštýnky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

95.37

190.200

---

---

---

95.37
16
Gym Rumburk 2.C (Gymnázium Rumburk) x4

95.12

190.700

---

---

---

95.12
17
Mandarinky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

95.07

190.800

---

---

---

95.07
18
Šupáci (Gymnázium Teplice) x4

92.22

196.700

---

---

---

92.22
19
Gečka (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

---

91.32

390.110

---

91.32
20
Expres (Gymnázium Teplice) x4

90.97

199.400

---

---

---

90.97
21
Krásnoočka (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

90.16

201.200

---

---

---

90.16
22
Deutsche Mädchen (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

90.16

201.200

---

---

---

90.16
23
Amatéři (Gymnázium Teplice) x4

89.85

201.900

---

---

---

89.85
24
Gym Rumburk 6.A dívky II (Gymnázium Rumburk) x4

89.80

202.000

---

---

---

89.80
25
Gym Rumburk 6.A dívky (Gymnázium Rumburk) x4

89.67

202.300

---

---

---

89.67
26
Žabky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

88.06

206.000

---

---

---

88.06
27
Lásky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

87.72

206.800

---

---

---

87.72
28
Heppi girllz (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

87.42

207.500

---

---

---

87.42
29
Naruto (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.59

209.500

---

---

---

86.59
30
No Name (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

86.34

210.100

---

---

---

86.34
31
Druhák A Dívky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

83.92

955.000

---

---

83.92
32
Berušky (Gymnázium Chomutov) x4

---

82.34

937.000

---

---

82.34
33
Superstar (Gymnázium Chomutov) x4

---

81.55

928.000

---

---

81.55
34
Veslaři (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

81.45

222.700

---

---

---

81.45
35
sasanky (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

79.56

228.000

---

---

---

79.56
36
Tygřice (Gymnázium Chomutov) x4

---

75.04

854.000

---

---

75.04
37
Fit Force (Gymnázium Chomutov) x4

---

70.12

798.000

---

---

70.12
38
Tým snů (Gymnázium Chomutov) x4

---

68.80

783.000

---

---

68.80
39
A-B (Gymnázium Chomutov) x4

---

68.19

776.000

---

---

68.19
40
Hvězdy (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

67.22

765.000

---

---

67.22
41
Hrušky (Gymnázium Chomutov) x4

---

64.50

734.000

---

---

64.50
42
Top team (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

64.24

731.000

---

---

64.24
43
Regret (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

56.68

645.000

---

---

56.68
© 2017 Česko vesluje