Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Lžíce tatarky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

87.75

236.000

82.26

765.000

97.43

430.680

---

267.44
2
Do prčic (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.22

245.900

81.18

755.000

97.30

431.230

---

262.70
3
Bama (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

83.77

247.210

83.66

778.000

89.83

467.100

---

257.26
4
Andílci2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

85.23

243.000

76.34

710.000

87.15

481.460

---

248.72
5
Victory (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

76.70

270.000

81.18

755.000

87.21

481.130

---

245.09
6
Berušky 2 (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

87.64

236.300

95.59

889.000

---

---

183.23
7
GYMJAT MG (Gymnázium Jateční) x4

87.75

236.000

82.04

763.000

---

---

169.79
8
Kočky 2 (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

78.42

264.100

89.14

829.000

---

---

167.56
9
Kajk (Gymnázium Jateční) x4

82.18

252.000

82.04

763.000

---

---

164.22
10
Ingoust (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

81.79

253.200

81.18

755.000

---

---

162.97
11
Švihlouni (Gymnázium Jateční) x4

79.05

262.000

83.55

777.000

---

---

162.60
12
Snoopy team (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

79.84

259.400

80.43

748.000

---

---

160.27
13
Avokádka (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

76.28

271.500

76.56

712.000

---

---

152.84
14
Gym Rumburk 1.A (Gymnázium Rumburk) x4

---

100.00

930.000

---

---

100.00
15
Sporťáci (Gymnázium Teplice) x4

100.00

207.100

---

---

---

100.00
16
Hogwards 6C (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

100.00

419.600

---

100.00
17
Korona Virus (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

99.90

420.000

---

99.90
18
Mňamky (Gymnázium Teplice) x4

97.14

213.200

---

---

---

97.14
19
Hvězdičky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

94.09

875.000

---

---

94.09
20
šesťáci dívky (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

93.76

872.000

---

---

93.76
21
6 D Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

93.33

221.900

---

---

---

93.33
22
Frajerky (ZŠ Školní Štětí) x4

93.20

222.200

---

---

---

93.20
23
Mimoni (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

92.66

223.500

---

---

---

92.66
24
Kovbojky (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

91.83

854.000

---

---

91.83
25
Drsný holky (ZŠ Školní Štětí) x4

91.52

226.300

---

---

---

91.52
26
Pádla (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

90.43

841.000

---

---

90.43
27
Dycky Most (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

89.35

469.600

---

89.35
28
Kebabky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

89.19

232.200

---

---

---

89.19
29
Kokešky (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

89.18

470.500

---

89.18
30
Rybičky (Gymnázium Teplice) x4

87.61

236.400

---

---

---

87.61
31
Šneci (Gymnázium Teplice) x4

87.09

237.800

---

---

---

87.09
32
Sestacky 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

86.99

809.000

---

---

86.99
33
Šneci (ZŠ Hoštka) x4

---

86.77

807.000

---

---

86.77
34
šesťačky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

86.67

806.000

---

---

86.67
35
Kovbojky (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

86.62

239.100

---

---

---

86.62
36
Housenky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

86.58

239.200

---

---

---

86.58
37
Češi (Zš Straškov) x4

86.44

239.600

---

---

---

86.44
38
Skittlsky (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

85.63

490.000

---

85.63
39
prima dívky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

85.59

796.000

---

---

85.59
40
Tygřice (ZŠ Školní Štětí) x4

84.53

245.000

---

---

---

84.53
41
Mickeymousové (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

84.36

245.500

---

---

---

84.36
42
Nike alias Adidas (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

84.19

246.000

---

---

---

84.19
43
Mafie (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

83.98

246.600

---

---

---

83.98
44
šesťačky (Zš Straškov) x4

---

83.44

776.000

---

---

83.44
45
Mickeyho klubík (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

83.33

775.000

---

---

83.33
46
Klobásky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

83.23

774.000

---

---

83.23
47
Sestacky 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

83.12

773.000

---

---

83.12
48
Kamarádi (ZŠ Školní Štětí) x4

82.94

249.700

---

---

---

82.94
49
My nevíme (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

82.58

768.000

---

---

82.58
50
Správňáci (ZŠ Postoloprty) x4

---

82.26

765.000

---

---

82.26
51
Párečci (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

81.86

512.600

---

81.86
52
Gucci gang (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

81.51

758.000

---

---

81.51
53
šesťačky (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

81.06

255.500

---

---

---

81.06
54
Sestacky 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

80.86

752.000

---

---

80.86
55
Kuřecí stripsy (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

80.58

257.000

---

---

---

80.58
56
Koťátka (ZŠ Postoloprty) x4

---

80.43

748.000

---

---

80.43
57
Škeble (ZŠ Hoštka) x4

80.30

257.900

---

---

---

80.30
58
Princezny (ZŠ Markvartice) x4

---

80.22

746.000

---

---

80.22
59
Dračí smečka (Zš Straškov) x4

79.65

260.000

---

---

---

79.65
60
Minecraftaci (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

78.95

531.500

---

78.95
61
Broskvičky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

78.92

734.000

---

---

78.92
62
Mufínkové (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

78.82

733.000

---

---

78.82
63
Ďáblíci (ZŠ Mojžíř) x4

---

78.39

729.000

---

---

78.39
64
Stranger things (ZŠ Markvartice) x4

---

78.17

727.000

---

---

78.17
65
Super kapříci (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

78.17

727.000

---

---

78.17
66
ANAK (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

77.71

266.500

---

---

---

77.71
67
Noobky (ZŠ Postoloprty) x4

---

77.63

722.000

---

---

77.63
68
šesťáci dívky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

76.88

715.000

---

---

76.88
69
Gipsy gang (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

76.34

710.000

---

---

76.34
70
Šmoulové (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

75.91

706.000

---

---

75.91
71
EEE! (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

75.31

275.000

---

---

---

75.31
72
Minerálky (ZŠ Postoloprty) x4

---

75.05

698.000

---

---

75.05
73
Šneci (Zš Straškov) x4

74.87

276.600

---

---

---

74.87
74
To Hoštka (ZŠ Hoštka) x4

73.67

281.100

---

---

---

73.67
75
Prdlošky (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

73.66

685.000

---

---

73.66
76
Beffefinky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

73.00

283.700

---

---

---

73.00
77
Černoušci (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

72.69

676.000

---

---

72.69
78
Stylagi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.14

291.100

---

---

---

71.14
79
Kočičáci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

70.97

291.800

---

---

---

70.97
80
Justin Bobr (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

70.56

293.500

---

---

---

70.56
81
Holky (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

70.43

655.000

---

---

70.43
82
Retardovaný holky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

70.23

294.900

---

---

---

70.23
83
Rychlý želvy (Zš Straškov) x4

69.64

297.400

---

---

---

69.64
84
Jednorožci (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

64.95

604.000

---

---

64.95
85
Číčovina (ZŠ Hoštka) x4

63.18

327.800

---

---

---

63.18
86
Kamarádi (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

---

---

---
87
Tygřice (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje