Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Vete (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

72.29

204.310

92.31

936.000

86.09

389.010

---

250.69
2
Supermanky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

70.30

210.110

85.70

869.000

75.41

444.130

---

231.41
3
Cukroušci (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

65.85

224.310

83.04

842.000

72.63

461.080

---

221.52
4
Lachtanice (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

79.79

185.100

100.00

1014.000

---

---

179.79
5
Kmet (ZŠ Školní Štětí) x4

100.00

147.700

73.96

750.000

---

---

173.96
6
Slonice (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

78.69

187.700

93.00

943.000

---

---

171.69
7
Nektarinky (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

73.63

200.600

96.45

978.000

---

---

170.08
8
Bitch (ZŠ Školní Štětí) x4

70.50

209.500

97.34

987.000

---

---

167.84
9
AAAK Team (Gymnázium Jateční) x4

67.75

218.000

90.93

922.000

---

---

158.68
10
Ty falešný (ZŠ Školní Štětí) x4

68.99

214.100

82.54

837.000

---

---

151.53
11
Nugetky (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

100.00

334.900

---

100.00
12
Rafani (Gymnázium Lovosice) x4

---

96.45

978.000

---

---

96.45
13
osmačky (Zš Straškov) x4

---

95.96

973.000

---

---

95.96
14
tercie dívky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

95.17

965.000

---

---

95.17
15
osmáci dívky (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

94.97

963.000

---

---

94.97
16
Supreme team (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

92.34

362.700

---

92.34
17
osmačky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

91.22

925.000

---

---

91.22
18
Osmacky 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

90.43

917.000

---

---

90.43
19
Frajerky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

87.97

892.000

---

---

87.97
20
Kejkouna (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

87.92

380.900

---

87.92
21
Autisti (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

86.29

875.000

---

---

86.29
22
Rakety (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

85.90

871.000

---

---

85.90
23
osmáci dívky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

85.90

871.000

---

---

85.90
24
Růžový berušky (ZŠ Vratislavice) x4

---

85.70

869.000

---

---

85.70
25
Labutě (ZŠ Hoštka) x4

---

84.12

853.000

---

---

84.12
26
Mišulínci (ZŠ Vratislavice) x4

---

83.23

844.000

---

---

83.23
27
Queen (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

81.95

831.000

---

---

81.95
28
Královnina garda (Gymnázium Lovosice) x4

---

81.85

830.000

---

---

81.85
29
Kaktusy (ZŠ Vratislavice) x4

---

81.76

829.000

---

---

81.76
30
Pusinky (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

81.66

828.000

---

---

81.66
31
KEBOB (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

80.67

818.000

---

---

80.67
32
Osmacky 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

80.08

812.000

---

---

80.08
33
Gepartky (Gymnázium Teplice) x4

80.01

184.600

---

---

---

80.01
34
Gádžové (ZŠ Vratislavice) x4

---

79.88

810.000

---

---

79.88
35
Mafianky (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

79.59

420.800

---

79.59
36
Slanina (ZŠ Postoloprty) x4

---

78.30

794.000

---

---

78.30
37
Bojky (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

77.17

434.000

---

77.17
38
Mrchy (ZŠ Postoloprty) x4

---

76.92

780.000

---

---

76.92
39
Klokani (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

75.84

769.000

---

---

75.84
40
Devítka BC 1 (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

74.29

450.800

---

74.29
41
Náčelníci Apačů (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

73.41

201.200

---

---

---

73.41
42
Bylo nás 4+1 (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

71.50

725.000

---

---

71.50
43
To bude problém (ZŠ Mojžíř) x4

---

71.01

720.000

---

---

71.01
44
Dýně (Gymnázium Teplice) x4

70.60

209.200

---

---

---

70.60
45
Krasotinky (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

70.06

478.000

---

70.06
46
Osmacky 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

69.72

707.000

---

---

69.72
47
Homoušci (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

69.08

213.800

---

---

---

69.08
48
Brejlatky 3.A (Gymnázium Teplice) x4

68.76

214.800

---

---

---

68.76
49
8 D Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

68.47

215.700

---

---

---

68.47
50
Pospíci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

68.28

216.300

---

---

---

68.28
51
Okurky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

66.77

221.200

---

---

---

66.77
52
Klíšťata (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

65.88

668.000

---

---

65.88
53
Princezny (ZŠ Mojžíř) x4

---

65.78

667.000

---

---

65.78
54
Hoštka Energy (ZŠ Hoštka) x4

65.47

225.600

---

---

---

65.47
55
Osmačky (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

65.15

226.700

---

---

---

65.15
56
Kuřátka (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

64.53

228.900

---

---

---

64.53
57
Hoštka NE (ZŠ Hoštka) x4

62.53

236.200

---

---

---

62.53
58
Potkánci (ZŠ Hoštka) x4

62.24

237.300

---

---

---

62.24
59
Houbičky (Zš Straškov) x4

60.26

245.100

---

---

---

60.26
60
Černý kočky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

59.77

247.100

---

---

---

59.77
61
Strašáci (Zš Straškov) x4

59.10

249.900

---

---

---

59.10
62
Meduzy (Zš Straškov) x4

54.24

272.300

---

---

---

54.24
© 2017 Česko vesluje