Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Černý ovce (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

88.74

196.870

53.52

965.000

92.77

369.820

---

235.03
2
Jahůdky1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

40.14

435.240

100.00

1803.000

43.93

781.040

---

184.07
3
Borky z Komendy (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

100.00

174.700

62.17

1121.000

---

---

162.17
4
Áčka9 (ZŠ Školní Štětí) x4

87.57

199.500

47.20

851.000

---

---

134.77
5
Okurky9 (ZŠ Školní Štětí) x4

86.79

201.300

47.20

851.000

---

---

133.99
6
Céčka9 (ZŠ Školní Štětí) x4

85.39

204.600

47.31

853.000

---

---

132.70
7
Berušky9 (ZŠ Školní Štětí) x4

84.40

207.000

47.03

848.000

---

---

131.43
8
Kočičandy (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

48.42

873.000

79.13

433.600

---

127.55
9
Béčka9 (ZŠ Školní Štětí) x4

78.06

223.800

47.09

849.000

---

---

125.15
10
Kolibříci (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

100.00

343.100

---

100.00
11
Pomeranč (Gymnázium Teplice) x4

94.43

185.000

---

---

---

94.43
12
Prdi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

91.61

190.700

---

---

---

91.61
13
Draci A (Gymnázium Teplice) x4

90.38

193.300

---

---

---

90.38
14
95 (Gymnázium Teplice) x4

88.41

197.600

---

---

---

88.41
15
Modrý hlavy (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

88.06

389.600

---

88.06
16
Black squad (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

87.37

392.700

---

87.37
17
Gym Rumburk 4.A dívky (Gymnázium Rumburk) x4

87.35

200.000

---

---

---

87.35
18
Morů (Gymnázium Teplice) x4

85.39

204.600

---

---

---

85.39
19
9 D Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

85.34

204.700

---

---

---

85.34
20
Nejlepší ženy (ZŠ Hoštka) x4

84.40

207.000

---

---

---

84.40
21
Mejdlíčka (ZŠ Hoštka) x4

83.27

209.800

---

---

---

83.27
22
Sába (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

83.07

210.300

---

---

---

83.07
23
Dementi 1-2-3-4 (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

82.41

212.000

---

---

---

82.41
24
Deváťačky4 (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

82.37

212.100

---

---

---

82.37
25
Bubáci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

80.28

217.600

---

---

---

80.28
26
Zmrzliny (Zš Straškov) x4

78.24

223.300

---

---

---

78.24
27
Autíčka (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

77.62

442.000

---

77.62
28
Vodačky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

75.66

230.900

---

---

---

75.66
29
Devítka BC 3 (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

74.59

460.000

---

74.59
30
Devítka (Zš Straškov) x4

74.25

235.300

---

---

---

74.25
31
Žvejky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.19

245.400

---

---

---

71.19
32
Bagristi (Zš Straškov) x4

70.19

248.900

---

---

---

70.19
33
Blondýny (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

63.50

275.100

---

---

---

63.50
34
deváťačky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

56.18

1013.000

---

---

56.18
35
devítka dívky (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

55.63

1003.000

---

---

55.63
36
deváťačky (Zš Straškov) x4

---

54.24

978.000

---

---

54.24
37
ONI (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

53.74

969.000

---

---

53.74
38
Devatacky 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

52.41

945.000

---

---

52.41
39
Hvězdy (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

51.08

921.000

---

---

51.08
40
Rychlý šelmičky (Gymnázium Lovosice) x4

---

50.31

907.000

---

---

50.31
41
Potrati s.r.o. (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

50.03

902.000

---

---

50.03
42
Mafky (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

49.42

891.000

---

---

49.42
43
Žravuchy (Gymnázium Lovosice) x4

---

49.20

887.000

---

---

49.20
44
Kytičky (ZŠ Markvartice) x4

---

49.03

884.000

---

---

49.03
45
Šmoulové (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

48.86

881.000

---

---

48.86
46
Devítka (ZŠ Hoštka) x4

---

47.25

852.000

---

---

47.25
47
Devatacky 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

46.92

846.000

---

---

46.92
48
Holky (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

46.37

836.000

---

---

46.37
49
Košťátka (ZŠ Markvartice) x4

---

44.76

807.000

---

---

44.76
50
Devatacky 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

44.70

806.000

---

---

44.70
51
Koniny (ZŠ Mojžíř) x4

---

44.65

805.000

---

---

44.65
52
Kulíšci (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

44.15

796.000

---

---

44.15
53
D4 (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

40.93

738.000

---

---

40.93
54
Veverky (ZŠ Mojžíř) x4

---

40.49

730.000

---

---

40.49
55
krtci x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje